IV Niedziela Zwykła- 03 II 2019 r.

 

 1. Dziś 1-sza niedziela lutego: po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca na Fundusz Remontowo-Budowlany Archidiecezji Białostockiej.

 

 1.   W tym tygodniu obchodzimy:

 

 • we wtorek (5 II) wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy – na Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty.

 

 • w środę (6 II) wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników;

 

 • pierwszy czwartek miesiąca (7 II) modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne;

 

 •  za tydzień (10 II) taca na potrzeby Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Przyjedzie Ks. dr Jerzy Lachowicz.. Ofiary na Fundusz remontowo-inwestycyjny naszej parafii w lutym przenosimy na III niedzielę

 

 1. CARITAS Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej białostockiej Caritas, na plakacie na tablicy informacyjnej oraz na ulotkach.

 

 1. Można zamówić Obrazy Matki Bożej. Zapisy u mnie.

 

 1. W roku jubileuszowym naszej parafii będziemy mieli kilka wydarzeń wyjątkowych. Wszystkich serdecznie zapraszam na najbliższy czwartek 7.02. Program: 17.00 – Msza św. z kazaniem ks. Prelegenta, 17.45 – Konferencja nt. ZAGROŻENIA DUCHOWE. Wygłosi ją były Ks. EGZORCYSTA Adam Siegieniewicz. Opowie ze swoich doświadczeń m.in o bioenergoterapii, wróżbiarstwie, magii i innych zagrożeniach, z których często nie zdajemy sobie sprawy lub je lekceważymy. Gorąco zapraszam.

 

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Jałówki i proszę o sprzątnie w sobotę 16.02 mieszkańców Majewa Kościelnego..

 

 1. Wszystkich Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia.