21 października 2018 – XXIX Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu:

 

  • w poniedziałek (22 X) wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża

 

  • w przyszłą niedzielę Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin JE Ks. Abp Tadeusza Wojdy. Msza Św. w intencji Abp Tadeusza o godz. 18.00 w Katedrze. Również za tydzień zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu – chrześcijanom w Pakistanie.
  1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny oraz rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani”. Naszą pomoc misjom okazujemy przez: modlitwę, znaczki pocztowe oraz ofiary materialne. Taca na misje.
  1. Bardzo proszę parafian z miejscowości Jałówka, Nowinka, Holiki, Chwaszczewo oraz chętnych parafian z innych wsi w piątek 26.10 o 9.00 na akcję – „zbieranie liści przy kościele”.
  2. Bardzo proszę mężczyzn z miejscowości Romanówka, Wólka, Majewo, Trzcianka, Kładziewo i chętnych mężczyzn z innych wsi we czwartek 25.10 o 9.00 na akcję – „czyścimy cmentarz z krzaków”.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła wczoraj mieszkańcom Holik i bardzo proszę o sprzątnie kościoła w sobotę 27.10 kolejnych mieszkańców z Holik.
  1. Za tydzień w sobotę odbędzie się wyjazd dla ministrantów, Oazy i scholi do Białegostoku do Strefy Wysokich Lotów. Wyjazd o 9.15 z plebanii.
  2. Dziś po mszy św. o 11.00 spotkanie młodzieży przed Bierzmowaniem
  3. Wszystkich Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia.