Ogłoszenia 1 KWIETNIA

1. Dziś następna Msza św. o godz. 9.00.

2. Jutro (2 IV) drugi dzień Świąt Wielkanocnych – Msze św. według porządku niedzielnego (9,00, 11.00). Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Dziękuję Wszystkim za udział w nabożeństwach Triduum Paschalnego.

4. Dziękuję Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego i Procesji Rezurekcyjnej, – Dziękuję Paniom, które posprzątały plac wokół kościoła i przy kościele – Monice Znorko, Basi Znorko, Basi Kuklicz, Ani Mikłosz, Asi Bulej. Panom, którzy wykonali prace techniczne przy ustawieniu grobu – Leszkowi Szyszko, Karolowi Szyszko, Piotrowi Bakunowi i Krzysiowi Januszko. Panu Wojciechowi Znorko za wykonanie schodków pod kwiaty; Osobom z Seminarium Odnowy Wiary, które zrobiły Grób i Ciemnicę – Ani Szyszko, Kasi i Danielowi Markowicz, Joli Szyszko, Eli Malewicz, Beacie Doroszkiewicz, Krzysiowi Januszko, a także Basi Znorko i Kasi Januszko. Dziękuję za dodatkowe sprzątanie kościoła Jasi i Ani Mikłosz. Dziękuję Panu Organiście, Scholi, osobom śpiewającym, czytającym w czasie liturgii, ministrantom.

5. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez 8 dni (oktawa). Zachęcam do udziału w Mszach św. oktawy wielkanocnej oraz w Nowennie do Miłosierdzia Bożego – dziś po Mszy św. o godz. 9.00, a w następne dni po Mszy św. wieczornej, w sobotę po 7.30

6. Za tydzień (8 IV) Święto Miłosierdzia Bożego – rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszki na CARITAS Archidiecezji Białostockiej.

7. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. będę odwiedzał od 8.00 w piątek.

 

 

Życzę wszystkim – Parafianom i Gościom – błogosławionych ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO !