Ogłoszenia – 03 grudnia 2017

1. W tym tygodniu obchodzimy

• 06 grudnia– Święto Św. Mikołaja Biskupa
• 07 grudnia – Wspomnienie Św. Ambrożego Bpa i Dra Kościoła
• 08 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – w tym dniu nie ma postu

2. Zapraszam dorosłych, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniach formacyjnych we wtorek na mszę św. na 17.00; po niej spotkanie.

3. Rozpoczynamy Okres Adwentu – Rekolekcje adwentowe odbędą się w naszej parafii 15-16-17.12. Msze św. rekolekcyjne w godzinach 9.00 i 17.00 w piątek i sobotę, i 9.00 i 11.00 w niedzielę. Rekolekcje poprowadzi Ks. Profesor Dr hab. z AWSD Mieczysław Olszewski.

4. Msze roratnie będą we środy i soboty o godzinie 6.30. Intencje mszy św., które są zapisane na 7.30 będą odprawione o 6.30. Zapraszam w sposób szczególny dzieci z lampionami wraz z rodzicami i dziadkami. Po mszach roratnich zapraszam wszystkich obecnych na wspólne parafialne śniadanie w Sali na plebanii. Dziś dzieci zapraszam do wzięcia plansz roratnich i zbierania naklejek. Przewidywane nagrody, tym co zbiorą ich komplet.

5. Zapraszam do nabywania świec Caritasu małe – 6 zł, duże -kule – 12 zł.

6. Z przyczyn zdrowotnych Pan Andrzej Michałowski nasz Organista z końcem roku kończy pracę. Od 6 stycznia 2018 r. pracę w naszej parafii rozpocznie Pan Piotr Ostrowski, który skończył I stopień Podyplomowych Studiów Organistowskich. Pracował m.in. w Białymstoku w parafii Św. Andrzeja Boboli oraz w Wasilkowie w parafii MB Miłosierdzia.

7. Wzorem lat ubiegłych Pan Organista będzie utrzymywany ze składek w wysokości 60 zł od rodziny. Z racji, że Pan Piotr nie zna terenu parafii, składki na ten cel będę zbierał przy okazji wizyty kolędowej.

8. Opłatki na stół wigilijny można od dziś nabywać w zakrystii po mszach św. i w kancelarii.

9. Dziękuję za sprzątanie kościoła Osobom z Jałówki.

10. Dziękuję Paniom Basi Znorko, Basi Kuklicz, Ani i Jasi Mikłosz za przygotowanie dekoracji Adwentowej.

11. Wszystkim parafianom życzę błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia.