Uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej – Czterdziestogodzinne nabożeństwo – 25, 26, 27 sierpnia 2017

Ksiądz Piotr bardzo serdecznie zaprasza i zachęca, aby wspólnie w gronie wspólnoty parafialnej uczcić tak ważną dla naszej Parafii Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, z tej okazji rozpoczniemy w piątek – 25 sierpnia – czterdziestogodzinnym nabożeństwem,  Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00, a pomiędzy mszami zapraszamy na całodniową adorację Jezusa Eucharystycznego.  W sobotę – 26 sierpnia, Msze o 9:00, 11:00 i 18:00, a pomiędzy Mszami tak jak w dniu wczorajszym Jezus będzie czekać na Ciebie. W niedzielę – 27 sierpnia, Msze o 9:00 i 11:00, a po głównej Mszy Świętej o godzinie 11:00, serdecznie zapraszamy do aktywnego i radosnego udziału w Festynie Parafialnym. W tych dniach w naszej Parafii będziemy gościć Księdza Adama Iwanowicza, który poprowadzi czterdziestogodzinne nabożeństwo i przez czas 3 dni będzie przybliżał nam Tajemnice Eucharystii i Osobę Matki Bożej. Ksiądz Adam na co dzień pracuje w parafii pw. Św Rafała Kalinowskiego w Białymstoku.